Forumul Seawolves MC
Navigation :: seawolves.ro
Seawolves.ro :: FAQ :: Căutare :: Membri :: Grupuri :: Înregistrare :: Profil :: Mesaje private :: Autentificare

Cat baga..? Cat fuge..? Cat are in bord? Doar 260?...
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Educatie si informare moto
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mihaict
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locație: ograda lu maza

MesajTrimis: Vin Apr 04, 2008 5:05 pm 
Titlul subiectului:
Răspunde cu citat (quote)

...iar pozele sunt de pe net...geme netu' de bucati de motociclisti...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rockeru_73
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 01/Mar/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun Mai 26, 2008 3:47 pm 
Titlul subiectului:

Surprised Surprised Surprised fara cuvinte ...............si tot respectul pentru cei care au postat aceste poze bravo bravo bravo , dar ce propun eu ,!:

Sa se faca o rubrica unde sa se posteze numai si numai POZE de la accidente unde au fost implicati motociclisti , fara a se face comentari , doar pozele sa VORBEASCA ! CE SPUNETI ?
Nu stiu daca ar rezolva problema accidentelor rutiere dar poate sa influenteze pe cei mai tinerei si nu numai in a conduce cat mai PREVENTIV , multi cred ca stiti despre ce vreau sa spun .

" Asfalt uscat " ! la toti cei carora le plac viata de MOTOCICLIST si mai ales profita de fiecare secunda petrecuta calare pe HERGHELIA DE CAI putere ! peace
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Moldoveanu
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 07/Feb/2008

MesajTrimis: Lun Mai 26, 2008 4:14 pm 
Titlul subiectului:

rockeru_73 a scris:
Surprised Surprised Surprised fara cuvinte ...............si tot respectul pentru cei care au postat aceste poze bravo bravo bravo , dar ce propun eu ,!:

Sa se faca o rubrica unde sa se posteze numai si numai POZE de la accidente unde au fost implicati motociclisti , fara a se face comentari , doar pozele sa VORBEASCA ! CE SPUNETI ?
Nu stiu daca ar rezolva problema accidentelor rutiere dar poate sa influenteze pe cei mai tinerei si nu numai in a conduce cat mai PREVENTIV , multi cred ca stiti despre ce vreau sa spun .

" Asfalt uscat " ! la toti cei carora le plac viata de MOTOCICLIST si mai ales profita de fiecare secunda petrecuta calare pe HERGHELIA DE CAI putere ! peace

...eh... e suficient topicul asta... nu vrem sa transformam forumul intr'un mic ogrish. Cine are cap pe umeri... si vrea sa si'l pastreze, intzelege ce trebuie din exemplele care sunt... si or mai urma. Cine nu... se numeste selectie naturala fratilor! La multi ani!

plummer
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 15/Iun/2009
Locație: UK

MesajTrimis: Joi Iun 18, 2009 12:13 am 
Titlul subiectului:

E ciudat sa ajung sa citesc acest topic dupa ce l`am "intalnit" pe NABOKI pentru prima data la "Seawolves Bikers Fest 2009 " , in care era comemorat de catre "fratii" sai bikerii , prieteni sau alti cunoscuti . E ciudat sa incepi sa cunosti un om doar din post`urile sale , si mai apoi sa realizezi ca cel pe care il "citesti" a fost de fapt un cunoscut , un apropiat cu care ai impartasit si bucurii si placeri si tristeti si multe alte lucruri care acum nu mai conteaza ... el nu mai e...
Nu vreau sa jignesc pe nimeni prin acest post , dar as vrea sa va intreb : Cand cititi ceea ce a scris el pe forum si faptul ca acum nu mai e , tot din cauza unui accident stupid , ce sentimente va trec ??
E extraordinar acest topic pt toata lumea care crede ca "ei traiesc vesnic" ,insa nu cred ca schimba cu mult ceea ce se intampla la un moment dat cu fiecare in parte . Tot ce pot sa spun e ca fiecare "calareste" cate zile are , si fiecare este propriul lui educator . Voi cei care va dati de mult timp banuiesc ca nu odata s`a intamplat sa aveti parte de cumpene in expeditiile voastre( intelegeti ce vreau sa spun). Acel moment in care un cacat de sofer te`a inghesuit pana in afara carosabilului , momentul in care altul si mai destept franeaza brusc in fata ta fara sa se uite in oglinda retrovizoare , momentele in care altii vin buluc peste tine fara macar sa le pese de faptul ca tu nu poti schimba banda in scurt timp , credeti ca toate acestea nu tin cum gestioneaza fiecare "problema" in secunda respectiva ?? Ba da , dar o gestionezi in functie de viteza de croaziera , deci , 1 miime de secunda in care nu apesi frana sau nu te incadrezi intr`o anumita distanta, face diferenta intre un urmator rasarit sau sa nu`l mai apuci.
Inca odata R.I.P. Naboki
Sper sa nu va fi plictisit cu randurile mele , sper ca am fost on topic si as mai adauga la cele spuse mai sus ferm :VITEZA UCIDE PE ORICINE , INDIFERENT DE CULOARE, STATUT SOCIAL , ETC .

cuba
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 02/Apr/2008

MesajTrimis: Mar Ian 12, 2010 11:26 pm 
Titlul subiectului:

cat baga cat fuge cat are in bord ..... ma intereseaza si pe mine cum se comporta un dragstar de 650 respectiv 1100 pe autostrada, la ce viteza ii este cel mai bine.
Milica
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 08/Feb/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mie Ian 13, 2010 10:35 am 
Titlul subiectului:

cuba a scris:
cat baga cat fuge cat are in bord ..... ma intereseaza si pe mine cum se comporta un dragstar de 650 respectiv 1100 pe autostrada, la ce viteza ii este cel mai bine.

Uite unde era Rosi. Very Happy Cum ti-am luat pantaloni de piele cu protectii la genunchi, vrei sa dai motorul sa mergi pe Cheia la pus genunchiul jos.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mihaict
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locație: ograda lu maza

MesajTrimis: Vin Ian 15, 2010 9:16 am 
Titlul subiectului:

Folositi echipamentul de protectie!!!
Sus
kos_shadow
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 08/Feb/2008
Locație: Constantza

MesajTrimis: Vin Ian 15, 2010 10:49 am 
Titlul subiectului:

Ia uite...i-au crescut 2 ochi roshii pe cur!!! Ce bine vede asta! Laughing Laughing
cuba
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 02/Apr/2008

MesajTrimis: Vin Ian 15, 2010 11:33 am 
Titlul subiectului:

nu mai Milica, eu nu pun genunchiul jos , eu pun scarita Very Happy
zubby
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 12/Dec/2009
Locație: babadag(tranzit la abadag)

MesajTrimis: Vin Ian 22, 2010 4:55 pm 
Titlul subiectului:

Copilash a scris:
N'o sa citeasca nici unul?Pe mine m'au marcat pozele astea...Atzi cam bagat frica'n mine.Adica,atata timp cat sunt pasager shi am incredere in cel de la ghidon e ok,dar vreau sa imi iau shi eu moto(nu shtiu peste catzi ani o sa'mi permit) shi imaginile astea o sa'mi ramana impregnate in memorie.E pacat cand se stinge viatza unui copil inca dinainte de a deveni "motociclist",pentru ca nici nu apuca sa se bucure intr'adevar de viatza de biker shi de frumusetzea ei...Am shi eu un coleg de facultate care a murit anul trecut in noiembrie,era din Basarabi...Dumnezeu sa'i ierte...
Ideea e ca multzi sunt cool dar multzi dintre ei nu apuca sa arate acest lucru.
Cred ca,cu ajutorul acestiu topic,atzi reushit sa'mi punetzi limitator de viteza,shi sper sa fie asha pentru cat mai multzi incepatori...

ei bine eu m-am uitat am si am ajuns la concluzia k e mai bine sa te gandesti la ai tai dak nu te gandesti la tine....
ii auzi dupaia pe parinti si prieteni."vai ce baiat cuminte era.vai ce respectuos era. dar dak ii filmezi si arati la careva o sa zica "nu e el,el e cuminte" respeact pt voi si cei care au capul pe umar...

zubby
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 12/Dec/2009
Locație: babadag(tranzit la abadag)

MesajTrimis: Vin Ian 22, 2010 4:57 pm 
Titlul subiectului:

ma bucur k am dat de voi si inteleg,in acelas timp realizez...ce inseamna sa ai un moto puternic dak nu ai experienta
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Educatie si informare moto Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum