Forumul Seawolves MC
Navigation :: seawolves.ro
Seawolves.ro :: FAQ :: Căutare :: Membri :: Grupuri :: Înregistrare :: Profil :: Mesaje private :: Autentificare

accident usor

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Accidente
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Old Rider
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 07/Sep/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mie Noi 16, 2011 6:07 pm 
Titlul subiectului: accident usor
Răspunde cu citat (quote)

Ieri pe la pranz,soare,n-am rezistat tentatiei!Venind de la delfinariu,pe Mamaia,la intersectia cu Lahovari un copil smecher cu un Renault Clio nu m-a vazut (desi nu aveam mai mult de 50/h,la inersectia cu Mihai Viteazu era rosu),a intrat in intersectie,eu am franat dar n-am putut opri,l-am lovit in bara spate si am ajuns pe asfalt.Din fericire eu n-am nimic iar motorul doar parbrizul spart si niste zgarieturi,pe care le voi rezolva la BLC.Bafta tuturor,asfalt uscat!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
lucian
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 10/Mai/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Mie Noi 16, 2011 6:13 pm 
Titlul subiectului:

Îmi pare rău ptr incident, ne-am vazut azi si pareai ok ceea ce mă bucura. Grija mare la franare in perioada asta când temperatura e scăzută si aderenta e minima. Drumuri bune si te așteptam sa remediem problemele motorului
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Old Rider
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 07/Sep/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mie Noi 16, 2011 6:44 pm 
Titlul subiectului:

lucian a scris:
Îmi pare rău ptr incident, ne-am vazut azi si pareai ok ceea ce mă bucura. Grija mare la franare in perioada asta când temperatura e scăzută si aderenta e minima. Drumuri bune si te așteptam sa remediem problemele motorului

Ai dreptate,am blocat fata cand am franat,norocul meu ca eram in linie dreapta,ar fi fost culmea sa cad fara sa ne lovim,ramaneam ca prostu" pe asfalt si el pleca linistit!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
StefanM
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 20/Iun/2010
Locație: Tulcea

MesajTrimis: Joi Noi 17, 2011 1:06 pm 
Titlul subiectului: Re: accident usor

Old Rider a scris:
Ieri pe la pranz,soare,n-am rezistat tentatiei!Venind de la delfinariu,pe Mamaia,la intersectia cu Lahovari un copil smecher cu un Renault Clio nu m-a vazut (desi nu aveam mai mult de 50/h,la inersectia cu Mihai Viteazu era rosu),a intrat in intersectie,eu am franat dar n-am putut opri,l-am lovit in bara spate si am ajuns pe asfalt.Din fericire eu n-am nimic iar motorul doar parbrizul spart si niste zgarieturi,pe care le voi rezolva la BLC.Bafta tuturor,asfalt uscat!

Bine ca esti sanatos, fiarele se repara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Accidente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum