Forumul Seawolves MC
Navigation :: seawolves.ro
Seawolves.ro :: FAQ :: Căutare :: Membri :: Grupuri :: Înregistrare :: Profil :: Mesaje private :: Autentificare

sa nu uitam k suntem mai saraci cu un frate, prieten.......

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Welcome to the home of Seawolves M.C.
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
kos_shadow
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 08/Feb/2008
Locație: Constantza

MesajTrimis: Sâm Sep 20, 2008 4:00 am 
Titlul subiectului: sa nu uitam k suntem mai saraci cu un frate, prieten.......
Răspunde cu citat (quote)

Sa fie sufletul ushor lui ....Naboki, shi sper sa fie cu noi in fiecare moment ......scuze nu pot sa mai spun nimic.........
constandin
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 10/Mar/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Sâm Sep 20, 2008 7:29 am 
Titlul subiectului:

Lupule, stiu ce simti si prin ce treci. De cateva luni si eu trec printr-o durere asemanatoare. In primavara mi-a murit tatal intr-un accident poate la fel de ....stupid ca al lui Noboki. E ca si cand cineva mi-a furat ceva la care tineam enorm. Ma simt al dreaqlui de frustrat ca n-am putut sa fac nimic sa evit ...tragedia, ma simt al naibii de nasol ca nu i-am zis mai des ca tin la el, ca n-am stat mai mult cu el. Am o arsura in suflet care probabil nu se va stinge decat odata cu mine. Ma mai alina faptul ca poate cand imi va veni si mie randul, il voi revedea si ma voi bucura spunandu-i cat mi-a lipsit.
Nu se poate uita asa usor un Prieten si cu siguranta nimeni din cei care l-au cunoscut pe Naboki nu-l va uita. Tind tot mai mult sa cred ca valoarea unui prieten nu o cunosti decat atunci cand il pierzi. Hai sa ne bucuram de cei pe care ii mai avem alaturi acum cat inca ii mai avem.
Hai ca parca prea am devenit lacrimogen in dimineatza asta. In definitiv ne-om strange cu totii cand om fii pe lumea cealalta, cu Naboki in frunte gata sa ne arate locurile unde sa ambalam motoarele printre puicutele inaripate din Rai sau printre gagicile dracoase din Iad. O avea si "lumea cealalta" un loc numit "La Butoaie" unde sa stam sa povestim si sa ne odihnim oasele obosite la o sticla de bere ... (fara alcool) Razz

ps. acum sunt la munca si din piesa in piesa am dat de asta: http://www.youtube.com/watch?v=q1moiym6-Nk
cred ca s-ar potrivi.

Ultima modificare efectuată de către constandin la Sâm Sep 20, 2008 9:05 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cotizatie
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 07/Feb/2008

MesajTrimis: Sâm Sep 20, 2008 8:58 am 
Titlul subiectului:

Frumoase vorbe baieti, frumoasa piesa Ovi ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
dragstar
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 09/Iul/2008
Locație: Pontus Euxinus - Cetatea Tomisului

MesajTrimis: Sâm Sep 20, 2008 9:48 am 
Titlul subiectului:

e trist tare, nu stiu daca o fi ceva p dincolo...noi asa speram...si tocmai d aceea s incercam s n apreciem unii p ceilalti aici...d multe ori nu spunem celuilalt cat d mult apreciem ceva c a spus sau a facut pentru noi, insa il mustram pentru ceva c nu a facut sau a spus d rau, apoi a uitat s si ceara iertare pentru cele spuse

mandria si trufia e cea care casca haul intre noi...si apoi mai este si prostia...so daca cineva va bucurat sufletul lasati l sa nteleaga cat d mult bine a facut, iar d l amarat iertati l...ca, apoi s nu va para rau

sa gresesti e omeneste, sa ierti Dumnezeisete

desi vorbesc despre asta a ti crede ca eu pot ierta usor...e uite ca nu i chiar asa...recunosc, nu ma pot ridica atat...sunt un simplu muritor...sunt pentru plata cu aceeasi moneda...legea talionului...dar oare cati din noi o pot face...sa ierte vreau sa spun

morala...pana dincolo hai s n iubim aici si s ne o spunem in gura mare hellooo

viata e cel mai mare dar si moartea c s fie, o pedeapsa?...poate pentru cei c au ramas in urma

pacat, mare pacat ca nu mai este printre noi

mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Sep 20, 2008 11:03 am 
Titlul subiectului: d

treaba este ca azi dimi, pe la 02.30 asa, la Cosmin acasa,ne-a apucat un pic dorul de fratele urs-lup-de-mare NABOKI , Cosmin a pus pe masa la care ne cinsteam ( eu, el ,alex chitaristul ,misu satanistu' si moldoveanu') fotografia lui NABOKI si am pus sa cante piesa pe care cei de la OLD NEWS i-au dedicat-o lui la Paulesti (si asa a ramas de atunci!) FREE BIRD (Lynyrd Skynyrd). SI UITE ASA.......am continuat noi cumetria !

Wink AI GRIJA DE TINE FRATE URS-LUP-DE-MARE !
Sus
Milica
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Dum Sep 21, 2008 7:08 am 
Titlul subiectului:

Frumoase vorbe Ovidiu si Cosmin. Ieri am fost pana la Onesti (Bacau) ca sa-si aduca motorul proaspat cumparat, fratele nostru navigator Bogdan. La dus am fost pana la Braila si am trecut cu bacul. Ideea e ca am fost pe exact acelasi drum pe care dragul de Naboki il facea pentru ultima oara acum 40 de zile. Ne-am oprit la locul accidentului, am aprins trei lumanari, i-am sarutat crucea si am fumat impreuna cu el o tigara.

Dumnezeu sa il odihneasca in pace.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mirceone
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 13/Iun/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Dum Sep 21, 2008 10:44 pm 
Titlul subiectului:

cu acest prieten am fost atunci acolo impreuna si nu pot sa uit fericirea de pe fata lui.
ardelene ,,,,,,,RESPECT !!!!!http://www.youtube.com/watch?v=n-yam6hcArU&feature=related
nu pot sa uit cat am cantat impreuna piesa asta.
p.s. sper ca acolo unde esti sa asculti aceasta piesa pt ca stiu ca iti place mult
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihaict
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locație: ograda lu maza

MesajTrimis: Dum Sep 21, 2008 10:53 pm 
Titlul subiectului:

no comment
Sus
dramet33
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 14/Iul/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Joi Sep 25, 2008 12:20 pm 
Titlul subiectului:

este foarte dureros sa pierzi pe cineva care iti este aproape,eu am convingerea ca acum Naboki se afla intr-un loc mai bun,ne vom aminti intotdeauna de el asa cum era,un om bun
Unbeliever
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 03/Oct/2008

MesajTrimis: Vin Oct 03, 2008 4:28 pm 
Titlul subiectului:

Ne-am intalnit de 3 ori in viata... Se intampla foarte rar, poate niciodata unii nu au privilegiul sa se infrateasca, dupa cateva cuvinte si o strangere sincera de mana, cu un alt om. Nu am mai multe cuvinte... Ma gandesc in fiecare zi la el, si pentru mine e inca pe-aici pe undeva... Sper sa fie langa mine cand o sa am examenul de motor, el e unul din motivele pentru care vreau sa merg pe calea asta. Sa-ti dea Dumnezeu lumina si senin frate. N-o sa te uit Ardelene!
bogmal
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 19/Iul/2008

MesajTrimis: Mar Oct 07, 2008 1:18 am 
Titlul subiectului:

sunt de putin timp pe motor, dar ce am observat ca sunteti uniti, si apopiati, din pacate nu am avut timp sa vin la intalniri, (imi fac timp neaparat) ce mi-a atras atentia foarte mult este ca atunci cand am venit ultima oara si am plecat primul, aproape toti mi-ati zis sa "am grija". Nici nu stiati cine draq îs, dar ati spus-o de parca chiar va păsa. Voi fi onorat sa fiu in Sea Wolves, asta ma facut sa îmi doresc sa fiu in seawolves( daca nu ma vretzi voi mituiesc p cineva sa ma bage). E foarte greu sa pierzi un prieten, îmi pare rău ca o simtzitzi pe pielea voastră. Cu sigurantză e într-un loc mai bun.
(NE VEDEM CAND IMI DAȚI TRICOUL CU ȘI BEM CĂ ÎS CEL MAI NOU MEMBRRU)
Sus
mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 14, 2008 7:45 am 
Titlul subiectului: S

SA NU UITAM.....asa cum zice aici Costin (Nexus)!
http://www.youtube.com/watch?v=ZmnrSyhJ5vw&feature=related
Sus
plummer
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 15/Iun/2009
Locație: UK

MesajTrimis: Lun Iun 15, 2009 11:26 pm 
Titlul subiectului:

Cred ca melodia asta "spune" tot ... Fie`i tarana usoara
Milica
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2010 9:58 am 
Titlul subiectului:

Astazi se fac 2 ani de cand bunul Naboki ne vegheaza de sus si de cand il plimbam peste tot cu noi. Nu te vom uita prietene !
Sus
cotizatie
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2010 10:27 am 
Titlul subiectului:

nu te vom uita ....
Sus
Moldoveanu
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2010 11:58 am 
Titlul subiectului:

R.I.P. my friend hellooo Esti cu noi peste tot pe unde mergem!

http://www.youtube.com/watch?v=CkTQUtx818w&feature=related

dragstar
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 09/Iul/2008
Locație: Pontus Euxinus - Cetatea Tomisului

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2010 12:48 pm 
Titlul subiectului:

da, ar fi fost ma bine sa ascultam impreuna, insa....ce putem face decat sa ne bucuram de lucrurile simple si de cei de alaturi pe care nu ii pretuim la adevarata valoare, decat atunci cand nu mai sunt, adica mult prea tarziu Sad
lucian
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 10/Mai/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2010 12:51 pm 
Titlul subiectului:

Odihneste-te in pace prietene acolo unde esti....aici esti in sufletul nostru
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
stoica marian
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 16/Mar/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2010 1:48 pm 
Titlul subiectului:

Dumnezeu sa-l ierte
Sus
mihaict
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locație: ograda lu maza

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2010 3:17 pm 
Titlul subiectului:

Prieten deosebit, frate adevarat. Desi nu mai e printre noi, este si va fi mereu CU noi. Odihneste-te in pace prietene. Seawolf For Ever
plummer
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 15/Iun/2009
Locație: UK

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2010 4:59 pm 
Titlul subiectului:

Dumnezeu sa`l odihneasca ....
kos_shadow
Club fan
Club fan

Locație: Constantza

MesajTrimis: Vin Aug 06, 2010 8:42 am 
Titlul subiectului:

Sa-ti fie sufletul usor si odihneste-te in pace frate!!!!!!!!
dan_s
Black Pirate

Data înscrierii: 18/Feb/2008

MesajTrimis: Vin Aug 06, 2010 10:09 am 
Titlul subiectului:

Acum doua saptamani, cand am venit de la Predeal, am trecut si eu pe la locul intamplarii impreuna cu Sebi si cu Ianus - am fumat o tigare acolo pentru ca nu am avut lumanari sa aprindem dar cred ca sufletul lui s-a bucurat pentru ca era fumator si un om de exceptie.

Odihneasca-se in pace.

Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Welcome to the home of Seawolves M.C. Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Puteți descărca fișiere în acest forum