Forumul Seawolves MC
Navigation :: seawolves.ro
Seawolves.ro :: FAQ :: Căutare :: Membri :: Grupuri :: Înregistrare :: Profil :: Mesaje private :: Autentificare

Vrem si noi astia Newebie un TOPIC! ajutați-ne

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Educatie si informare moto
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
bogmal
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 19/Iul/2008

MesajTrimis: Mar Oct 07, 2008 1:59 am 
Titlul subiectului: Vrem si noi astia Newebie un TOPIC! ajutați-ne
Răspunde cu citat (quote)

Tre sa intrebam si noi astia mai noi, de ex. is foarte curios ce draq e bobber, e acelashi lucru cu chopper? Ce e touring? Enduro cred ca shtiu ce e, dar dati si voi o definitzie, si asha mai departe 10x
PS. Si mai avem o gramada de întrebari!! (unde e schimbatoru, ca am motoru doar de 2 luni) Disperat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cuba
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 02/Apr/2008

MesajTrimis: Mar Oct 07, 2008 9:50 am 
Titlul subiectului:

Arunca-ti ochii putin pe aici ,poate iti faci o idee http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=170032&st=10
dragstar
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 09/Iul/2008
Locație: Pontus Euxinus - Cetatea Tomisului

MesajTrimis: Mar Oct 07, 2008 10:39 am 
Titlul subiectului: Re: Vrem si noi astia Newebie un TOPIC! ajutați-ne

bogmal a scris:
Tre sa intrebam si noi astia mai noi, de ex. is foarte curios ce draq e bobber, e acelashi lucru cu chopper? Ce e touring? Enduro cred ca shtiu ce e, dar dati si voi o definitzie, si asha mai departe 10x
PS. Si mai avem o gramada de întrebari!! (unde e schimbatoru, ca am motoru doar de 2 luni) Disperat

Surprised pai trebuie s mai fi si autodidact tata...nu esti prieten cu Google?

iti poate raspunde la majoritatea intrebarilor...iti e necesara o doza d informatii cand vii in contact cu cei p doua roti...daca n intrebi unde e pedala, bine c nu intrebi unde "e gaura neagra" Very Happy ...intre Franta si Elvetia e una si cealata sper ca stii Razz

dan_s
Black Pirate

Data înscrierii: 18/Feb/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar Oct 07, 2008 3:56 pm 

dragstar a scris:
bogmal a scris:
PS. Si mai avem o gramada de întrebari!! (unde e schimbatoru, ca am motoru doar de 2 luni) :oops:

:o pai trebuie s mai fi si autodidact tata...nu esti prieten cu Google?

iti poate raspunde la majoritatea intrebarilor...iti e necesara o doza d informatii cand vii in contact cu cei p doua roti...daca n intrebi unde e pedala, bine c nu intrebi unde "e gaura neagra" :D ...intre Franta si Elvetia e una si cealata sper ca stii :P

Dragstar, pe langa raspunsul obraznic de aici a facut si lucruri bune - vezi http://forum.seawolves.ro/viewtopic.php?t=172 , si urmatoarele doua teme din acelasi topic. Nu raspunde chiar la intrebarile cu pedala de frana dar cred ca sunt foarte instructive postarile lui.
Chestia cu pedala .... vii vineri si-ti punem etichete pe toate pedalele si pe far si peste tot.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dragstar
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 09/Iul/2008
Locație: Pontus Euxinus - Cetatea Tomisului

MesajTrimis: Lun Dec 01, 2008 5:24 pm 
Titlul subiectului:

dintre toti m a nimerit p mine, insa e adresat membrilor...asa ca l am repostat

cred ca ID ul lui e surfguitar don't know

sunt silviu, cel cu chitara din camping eforie nord....cum dau de voi? mai precis unde e locatia unde va strangetzi la sedintzele cu beri?nu de alta , dar mi s`a facut un dor de voi...si pana una alta as fi vrut sa intru si eu in club....ca tot v`atzi facut mila si mi`atzi dat tricou seawolves (pe care`l port cu mindrie pe la toate bautele)....

soimu
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 21/Feb/2008

MesajTrimis: Mar Dec 02, 2008 12:14 am 

dragstar a scris:
bogmal a scris:

Surprised pai trebuie s mai fi si autodidact tata...nu esti prieten cu Google?

iti poate raspunde la majoritatea intrebarilor...iti e necesara o doza d informatii cand vii in contact cu cei p doua roti...daca n intrebi unde e pedala, bine c nu intrebi unde "e gaura neagra" Very Happy ...intre Franta si Elvetia e una si cealata sper ca stii Razz

...f tare...silviu,ce faci tata?..george sunt....plm..cand mai dam un concert? yuppy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Educatie si informare moto Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum