Forumul Seawolves MC
Navigation :: seawolves.ro
Seawolves.ro :: FAQ :: Căutare :: Membri :: Grupuri :: Înregistrare :: Profil :: Mesaje private :: Autentificare

Cat baga..? Cat fuge..? Cat are in bord? Doar 260?...
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Educatie si informare moto
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
buster
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 1:22 am 
Titlul subiectului: Cat baga..? Cat fuge..? Cat are in bord? Doar 260?...
Răspunde cu citat (quote)

Da.... Am inceput sa am o problema cu incepatorii care vor numai zxcbr6gsxr-uri de minim 600 domle' ca"sa fuga"... Rolling Eyes Cu cat sunt mai habarnisti cu atat vor mai mult....si unii chiar au cu ce.. Ce ne facem cu ei?!
Propun un topic prin care sa le bagam mintile in cap, ca sa nu aprindem lumanari dupa aia...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Moldoveanu
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 07/Feb/2008

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 2:00 am 
Titlul subiectului:

S'ar putea incepe prin a le arata treburi de genu asta - pierdut control la 260 la ora... cam asta mai ramane fratzilor! (e nasol... da' trebuie privita si partea cealalta a lucrurilor - si da... este o problema!):
Moldoveanu
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 2:12 am 
Titlul subiectului:

sau asha?? : http://www.youtube.com/watch?v=021KDIUpYL8
mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 5:14 am 
Titlul subiectului:

e foarte bine de ARATAT si partea ASTA a lucrurilor,pentru a casca ochii si a ne pune intrebari de genul ...(OARE DACA MA IAU LA INTRECERE CU MANELISTUL ASTA DE KKT SA II ARAT EU CA "IL FAC" CE-AR FI? SA II BAG EU MINTILE IN CAP... )-e bine,sau nu e bine?
sa va dau un exemplu : cu vre-o 8 ani in urma ,venind din tara(de prin Ardeal parca,un prieten motorizat s-a luat din prostie cu un arabitoi(care avea in dreapta 1 diva) la intrecere.a urmat 1 cursa dementa pana la intrare in Constanta. bikerul,incetinind catre apropiere de semaforul de vis-a-vis de casa lui,a fost ajuns din urma de...Ahmed!!!,care i-a ciupit(se pare de ciuda) guma spate cu bara din dotarea masinii(Be aHM Weu frate!),bagand-ul in spital pentru o foarte lunga perioada de timp. omul a fost o perioada destul de lunga plin de tije si alte acareturi medicalicesti, asa ca e bine sa vedem cum,in ce conditii si cu cine ne intrecem sau cat de mult deschidem acceleratia!
...don't
race 2 fast cause mamma's waiting 4 us with pies at home!

ride safe ! Idea
Sus
cotizatie
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 11:08 am 
Titlul subiectului:

Datoria noastra, a celor cu capul pe umeri, e sa-i invatam de bine pe cei mici care se avanta si care-si iau rachete inca de la inceput ... dar dupa cum si ceea ce vad pe strazi si la TV ne batem gura degeaba ... ei merg pe premiza ca lor nu li se intampla asa ceva si pe urma ii vedem lati pe jos la TV sau le dam RIP pe diverse site-uri, nu vor sa priceapa ca viteza, teribilismul si o clipa de neatentie pot UCIDE ... pacat de tineretea lor.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
soimu
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 21/Feb/2008

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 11:53 pm 
Titlul subiectului:

unii sunt motociclisti...iar altii doar au motoare...mare pacat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
haste
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 08/Feb/2008

MesajTrimis: Dum Feb 24, 2008 3:25 am 
Titlul subiectului:

soimu a scris:
unii sunt motociclisti...iar altii doar au motoare...mare pacat

iar altii sunt scuteristi care vor motoare Cool Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Naboki
Club fan
Club fan

Locație: Consturda

MesajTrimis: Lun Feb 25, 2008 10:21 am 
Titlul subiectului:

Da bajetzi, foarte de acord. Da daca noi incepem de amu si facem un topic cu predici, io cred ca no sal citeasca vro unu deasta. In schimb, ii asteptam la coltz cand zic ca "miam luat permis ieri si tata imi cumpara ceberezeixergixxerbusa cu cinzeci de mii de cai ca fugeeee!!" - si le dam una peste ceafa - daca vor sa invetze bine, daca nu, lasam selectia naturala sa lucreze. Dragoste cu fortza nu se poate, dragii mei. Daca din intamplare sunt copiii / prietenii nostri, nu cred ca se pune problema sa le bagam mintzile in cap.

V'am tzukat!

Marius

Life is like a hardcore videogame... no option to Save / Load ...
Sus
cocaine
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Lun Feb 25, 2008 11:00 am 
Titlul subiectului:

Naboki a scris:
Da bajetzi, foarte de acord. Da daca noi incepem de amu si facem un topic cu predici, io cred ca no sal citeasca vro unu deasta. In schimb, ii asteptam la coltz cand zic ca "miam luat permis ieri si tata imi cumpara ceberezeixergixxerbusa cu cinzeci de mii de cai ca fugeeee!!" - si le dam una peste ceafa - daca vor sa invetze bine, daca nu, lasam selectia naturala sa lucreze. Dragoste cu fortza nu se poate, dragii mei. Daca din intamplare sunt copiii / prietenii nostri, nu cred ca se pune problema sa le bagam mintzile in cap.

V'am tzukat!

Marius

Good point!!Selectia naturala e cea mai buna ,chiar definitiva Wink scoala!!Erori facem cu totii ,insa devine o problema cand acestea ,devin obisnuinta iar selectia naturalae obligata sa intervine!!

Cateodata ma gandesc, daca merita efortul-- in cazul unora-- de irosi timpul si buna credinta in actiuni fara sens ,adica hai sa-i fac pe unii sa priceapa ca "motoru e fier si asta rupe si indoaie capete"...pt ce?pe mine ma sfatuit cineva??? Surprised ...asadar e o chestie de materie prima proasta, aia din ce's facuti unii ,de educatie, de anturaj...

Intru f rar pe sect accidente a motociclism.ro. Eh,atunci cand o fac, ce citesc?...ca nu stiu care a murit ,ca nu stiu care a cazut de'i vai si amar de capu lui...si'atunci imi pun intrebarea,"oare motoru conducea un om ?"
Am prieteni care CONDUC motociclete, nu invers ....sa fie asta diferenta dintre viata si moarte??

EU cred cu tarie ca DA!!

testorica
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 14/Feb/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Lun Feb 25, 2008 1:12 pm 
Titlul subiectului: nimik...

problema asta cu incepatorii stiti la fel de bine ca mine ca este relativa....am prieteni care si-au inceput "viata de motociclist" cu motociclete de peste 100 de cai .... cu zero experienta evident...si vreau sa va spun ca nici pana in momentul de fata nu au avut vreun eveniment rutier...si deja vorbesc de 1 an si ceva de zile si cateva mii de km parcursi.... si cunosc deasemeni cativa "Raideri" cei mai multi cu pocnitori de 125 cu cel putin 2-3 accidente... iar altii MORTI (remeber bila) . In concluzie....cum am citit undeva mai sus ....nu lasa motoru` sa te conduca pe tine....condu-l TU pe el(ptr incepatori)...stiti cum e ...CAND ESTI PROST SI VIATA-I GREA !!!
Copilash
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 10/Feb/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2008 4:33 pm 
Titlul subiectului:

N'o sa citeasca nici unul?Pe mine m'au marcat pozele astea...Atzi cam bagat frica'n mine.Adica,atata timp cat sunt pasager shi am incredere in cel de la ghidon e ok,dar vreau sa imi iau shi eu moto(nu shtiu peste catzi ani o sa'mi permit) shi imaginile astea o sa'mi ramana impregnate in memorie.E pacat cand se stinge viatza unui copil inca dinainte de a deveni "motociclist",pentru ca nici nu apuca sa se bucure intr'adevar de viatza de biker shi de frumusetzea ei...Am shi eu un coleg de facultate care a murit anul trecut in noiembrie,era din Basarabi...Dumnezeu sa'i ierte...
Ideea e ca multzi sunt cool dar multzi dintre ei nu apuca sa arate acest lucru.
Cred ca,cu ajutorul acestiu topic,atzi reushit sa'mi punetzi limitator de viteza,shi sper sa fie asha pentru cat mai multzi incepatori...

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cocaine
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2008 5:10 pm 
Titlul subiectului:

Copilash a scris:

What the fuck!! cum zice poietu'.... Surprised" multi sunt cool...si n'apuca sa arate"...CUI ar trebui sa arate ceva??? ce'i aia "sunt cool"...

daia nu intru la accidente...fiindca toti "sunt cool"!! si au vrut sa demonstreze parintilor ,fratilor si prietenilor treaba asta!!...cu ce pret?...al vietii???

NU-i cam prea scump sa fii "cool"?! what??

Naboki
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2008 6:20 pm 
Titlul subiectului:

Copilash a scris:
N'o sa citeasca nici unul?Pe mine m'au marcat pozele astea...Atzi cam bagat frica'n mine.Adica,atata timp cat sunt pasager shi am incredere in cel de la ghidon e ok,dar vreau sa imi iau shi eu moto(nu shtiu peste catzi ani o sa'mi permit) shi imaginile astea o sa'mi ramana impregnate in memorie.E pacat cand se stinge viatza unui copil inca dinainte de a deveni "motociclist",pentru ca nici nu apuca sa se bucure intr'adevar de viatza de biker shi de frumusetzea ei...Am shi eu un coleg de facultate care a murit anul trecut in noiembrie,era din Basarabi...Dumnezeu sa'i ierte...
Cred ca,cu ajutorul acestiu topic,atzi reushit sa'mi punetzi limitator de viteza,shi sper sa fie asha pentru cat mai multzi incepatori...

Ma bucur ca asa gandesti acum. O sa vedem cand te sui la ghidon cum o sa si pui in aplicare - se schimba multe in momentu ala si e greu sa nu te ia valu'.

Imi pare rau de colegul tau din Basarabi - dar cred ca imi aduc aminte accidentul - nu a fost "cool"deloc - a mers ca nebunu noaptea prin localitate si a sfarsit sub rotile unui TIR - cred ca si plouase. Greseala a fost in intregime a lui. Pacat de familie. Mare pacat.

Copilash draga, cel mai "cool" e ala care iese cu motoru si ajunge inapoi acasa. E ala care isi cunoaste propriile limite si ale bestiei dintre picioare (fara nici o aluzie Razz) - si tine cont de ele! ...cum zicea cineva: Diferenta intre un motociclist incepator si un veteran e ca veteranul stie intotdeauna DE CE a cazut. Smile

Marius

Sus
haste
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2008 9:41 pm 
Titlul subiectului:

probabil ca o sa ma injurati Very Happy multi dintre voi stiu , ca vreau un cbr de 600 si f sport roshu sau grii( sac sac misule loool loool ) am decat un sezon cu scuteru mai exact 6000km , deci sunt incepator , mi`e putin frik cand ma gandesc cum accelereaza un moto de 600 nu conteaza din ce categorie face parte , dar stiu ca ma pot abtine , si voi acuma o sa`mi ziceti ca o sa ma manance palma ...poate da.... dar nu cand sunt in trafic pt ca mie frik , oricat de experimentat voi fii Very Happy o sa pun si un acc cu un scuter , care este singuru` care m`a marcat , si m`a facut sa ma gandesc de 6 ori(nu de 2) inainte sa ma aventurez pe langa asa ceva , numai bine si abia astept sa`mi iau monstruletzu Very Happy
Sus
cocaine
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2008 10:27 pm 
Titlul subiectului:

haste a scris:
probabil ca o sa ma injurati Very Happy multi dintre voi stiu , ca vreau un cbr de 600 si f sport roshu sau grii( sac sac misule loool loool ) am decat un sezon cu scuteru mai exact 6000km , deci sunt incepator , mi`e putin frik cand ma gandesc cum accelereaza un moto de 600 nu conteaza din ce categorie face parte , dar stiu ca ma pot abtine , si voi acuma o sa`mi ziceti ca o sa ma manance palma ...poate da.... dar nu cand sunt in trafic pt ca mie frik , oricat de experimentat voi fii Very Happy o sa pun si un acc cu un scuter , care este singuru` care m`a marcat , si m`a facut sa ma gandesc de 6 ori(nu de 2) inainte sa ma aventurez pe langa asa ceva , numai bine si abia astept sa`mi iau monstruletzu Very Happy

Conteaza ce-ai in cap mai mult decat in palma..asa cum ziceam,depinde cine pe cine conduce!!

ciumpi
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Mie Feb 27, 2008 11:03 am 
Titlul subiectului:

problema nu e neaparat cilindreea prea mare (si nu o spun ca sa ma dezvinovatesc in vreun fel), este imposibilitatea unora de a-si controla egoul si fluxul de adrenalina.toata lumea deschide gazu,ii da blana si asa mai departe,doar ca unii o fac cu cap iar altii sunt manati de inconstienta.cel mai importatant este sa constientizezi ca si un 125 iti poate face felul,nu e nevoie de jdemii de cai ca sa te trezesti intre scanduri.eu sper ca cei care vor avea parte de evenimente sa aiba parte de unele usoare in care sa planga doar dupa o carena , maneta de frana si nu dupa vreo mana sau mai stiu eu ce.acestea fiind spuse cine vine diseara pe tomis sa ne dam intr-o roata si sa facem liniute?Very Happy.take care boys
Copilash
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 10/Feb/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:08 am 
Titlul subiectului:

Ha ha....Vine fata sa va arbitreze,sa va dea startul,alea,alea ca are licentza acum Razz ... Daca nu pot sa ma dau,macar sa vad shi eu,sunt oficial ce mama zmeilor? Laughing
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:24 pm 
Titlul subiectului:

ciumpi a scris:
problema nu e neaparat cilindreea prea mare (si nu o spun ca sa ma dezvinovatesc in vreun fel), este imposibilitatea unora de a-si controla egoul si fluxul de adrenalina.toata lumea deschide gazu,ii da blana si asa mai departe,doar ca unii o fac cu cap iar altii sunt manati de inconstienta.cel mai importatant este sa constientizezi ca si un 125 iti poate face felul,nu e nevoie de jdemii de cai ca sa te trezesti intre scanduri.eu sper ca cei care vor avea parte de evenimente sa aiba parte de unele usoare in care sa planga doar dupa o carena , maneta de frana si nu dupa vreo mana sau mai stiu eu ce.acestea fiind spuse cine vine diseara pe tomis sa ne dam intr-o roata si sa facem liniute?Very Happy.take care boys

toate bune si frumoase Ciumpi,pana ai trantit-o in fasole cu ..."cine vine diseara pe Tomis sa ne dam......". astea se fac nu in buricul targului Ciumpi,nu te supara(parerea mea si nu numai a mea!). sau nu am receptat u corect si a fost o aluzie? respect! Smile
Sus
Naboki
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 1:20 pm 
Titlul subiectului:

Io cred ca se referea la bulumacii care aseara faceau liniute pe Tomis si pe Traian (sau se dadeau in spectacol cu motoarele lor de superviteza)... si vreau sa cred ca era o aluzie, nu-i asa ciumpi?

Marius

Sus
ciumpi
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 12:14 pm 
Titlul subiectului:

mai baieti ,da a fost o aluzie.de dat intr-o roata ,m-am dat o singura data si atunci a fost din greseala ca eram la inceput si mi-a scapat Very Happy .nu ma dau in vant dupa senzatiile astea tari in primul rand ca nu am cu ce si in al doilea rand ca nu am unde.scamatoriile astea nu se fac pe strada indiferent cata experienta ai avea.dar celor care totusi le fac (inconstienti dupa parerea mea) le urez multa bafta.sa auzim de bine baieti. Wink
Naboki
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 2:04 pm 
Titlul subiectului:

ciumpi a scris:
mai baieti ,da a fost o aluzie.de dat intr-o roata ,m-am dat o singura data si atunci a fost din greseala ca eram la inceput si mi-a scapat Very Happy .nu ma dau in vant dupa senzatiile astea tari in primul rand ca nu am cu ce si in al doilea rand ca nu am unde.scamatoriile astea nu se fac pe strada indiferent cata experienta ai avea.dar celor care totusi le fac (inconstienti dupa parerea mea) le urez multa bafta.sa auzim de bine baieti. Wink

Respekt!

..si da, aseara pe la 11 bulumacii erau la treaba pe langa blocu meu... mai nasol e ca vroiam sa si dorm si ei are tobe d'alea sport-carbon... Idea Disperat Mad

Sus
mecanicu` lu` peshte
Club fan
Club fan

Locație: constanta

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 8:29 am 
Titlul subiectului:

nu stiu daca a-ti auzit dar ieri pe la ora 17 a fost un incident neplacut pe varianta in care a fost implicat adi de TIMES majoritatea il stiti.... s-a intamplat pe varianta in fata la COMCM SA, el din fericire a scapat usor..... cu un deget rupt si un sut in Kur dat de asfalt dar mobra e cam urata..... asa ca aveti mare grije cum circulati prin oras si in afara! NU a fost vina lui! Mad

Ultima modificare efectuată de către mecanicu` lu` peshte la Joi Mar 13, 2008 10:34 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
constandin
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 10/Mar/2008

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 9:52 am 
Titlul subiectului:

mecanicu` lu` peshte a scris:
nu stiu daca a-ti auzit dar ieri pe la ora 17 a fost un incident neplacut pe varianta in care a fost implicat adi de TIMES majoritatea il stiti.... s-a intamplat pe varianta in fata la COMCM SA, el din fericire a scapat usor..... cu un deget rupt si un sut in Kur dat de asfalt dar mobra e cam urata..... asa ca aveti marge grije cum circulati prin oras si in afara! NU a fost vina lui! Mad

bine ca n-a fost mai rau! ....fieru' se mai indreapta... si eu am un picior vanat de la genunchi in jos, de la un accident petrecut acum o sapt. in Bucuresti (75% din cauza mea - viteza neadecvata) asa ca ... suferim impreuna Smile .

ii doresc insanatosire grabnica. ... atat lui cat si mobrei!

Moldoveanu
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 12:00 pm 
Titlul subiectului:

e un adevarat chin mersul prin oras la orele de varf. nici nu merita sa iesi. ajungi la destinatie mai obosit decat daca ai fi mers pe jos. stai cu okii in 4 dupa toti dobitocii si situatiile din trafic in loc sa'ti vezi de plimbarea sau drumul tau. ma gandesc cu groaza cum o fi mai la vara cand vin moldovenii la mare Very Happy
cuba
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 02/Apr/2008

MesajTrimis: Joi Apr 03, 2008 8:51 pm 
Titlul subiectului:

salutare sunt incepator si e foarte bun topicu asta pt cei ca mine ,unii dintre voi cred ca isi racesc gura de pomana invatandu-ne ca viteza ucide, dar va asigur ca mai sunt si urechi care va asculta si tin foarte mult cont de ceea ce aveti sa ne invatzati, cineva spunea ca "unii sunt motociclisti...iar altii doar au motoare...mare pacat " asta e un mare adevar si o mare diferentza intre a fi biker si a avea motocicleta. Din ce am observat eu pana acuma majoritatea celor prezenti in accidente sunt cei care "au motocicleta" nu bikerii. In ziua de azi vad din ce in ce mai multe speeduri decat choppere,si asta poate fi un motiv bun pt care creste numarul accidentelor. Eu personal nu am vazut niciodata un accident cu un chopper,dar cu speeduri is satul. Va multumesc si va iau toate sfaturile in considerare.
Naboki
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Joi Apr 03, 2008 9:52 pm 
Titlul subiectului:

cuba a scris:
salutare sunt incepator si e foarte bun topicu asta pt cei ca mine ,unii dintre voi cred ca isi racesc gura de pomana invatandu-ne ca viteza ucide, dar va asigur ca mai sunt si urechi care va asculta si tin foarte mult cont de ceea ce aveti sa ne invatzati, cineva spunea ca "unii sunt motociclisti...iar altii doar au motoare...mare pacat " asta e un mare adevar si o mare diferentza intre a fi biker si a avea motocicleta. Din ce am observat eu pana acuma majoritatea celor prezenti in accidente sunt cei care "au motocicleta" nu bikerii. In ziua de azi vad din ce in ce mai multe speeduri decat choppere,si asta poate fi un motiv bun pt care creste numarul accidentelor. Eu personal nu am vazut niciodata un accident cu un chopper,dar cu speeduri is satul. Va multumesc si va iau toate sfaturile in considerare.

Speed sau chopper (sau cruiser cum mai zic unii) sau naked sau enduro sau comunista, chiar nu conteaza. Cu orice motor iti poti rupe gatu. Ce se intampla cu tine depinde doar de gelatina aia care o porti pe umeri. Da, cu un motor mai rapid e mai usor sa o buctezi, dar pana la urma si ala poate fi controlat, daca ai si umpic de experienta. Experienta iti faci pornind de la ceva usor de condus si manevrat pentru tine, si dupaia iti alegi ce vrei. Sa ne vedem cu bine!

Marius

Sus
mihaict
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locație: ograda lu maza

MesajTrimis: Vin Apr 04, 2008 7:13 am 
Titlul subiectului: crash moto

te dai tare cu motoru? te crezi expert? nu uita ca aia cu patru roti (sau mai multe) nu au habar de tine pe sosea...si ajungi demontat in parti componente...ganditi de 5 ori si dati gaz o data
Sus
kos_shadow
Club fan
Club fan

Locație: Constantza

MesajTrimis: Vin Apr 04, 2008 4:21 pm 
Titlul subiectului: Re: Cat baga..? Cat fuge..? Cat are in bord? Doar 260?...

buster a scris:
Da.... Am inceput sa am o problema cu incepatorii care vor numai zxcbr6gsxr-uri de minim 600 domle' ca"sa fuga"... :roll: Cu cat sunt mai habarnisti cu atat vor mai mult....si unii chiar au cu ce.. Ce ne facem cu ei?!
Propun un topic prin care sa le bagam mintile in cap, ca sa nu aprindem lumanari dupa aia...

Cred k imaginile trimise de Moldo sunt concludente... Dar nu vor rezolva problema pentru k aceasta categorie de clientzi gandesc ceva de genul "mie nu mi se poate intampla!" Asha k....... :?:

kos_shadow
Club fan
Club fan

Locație: Constantza

MesajTrimis: Vin Apr 04, 2008 4:32 pm 
Titlul subiectului: Re: crash moto

mihaict a scris:
te dai tare cu motoru? te crezi expert? nu uita ca aia cu patru roti (sau mai multe) nu au habar de tine pe sosea...si ajungi demontat in parti componente...ganditi de 5 ori si dati gaz o data

Shi daca imaginile lui Moldo nu va fac sa va ganditzi foarte serios k vi se poate intampla shi voua, atunci, mai copii, imaginile lui Mihai................

mihaict
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locație: ograda lu maza

MesajTrimis: Vin Apr 04, 2008 5:04 pm 
Titlul subiectului:

ai de se cred asi (sau chiar sunt poate, unii) sa se gandeasca ca nu e nevoie sa fie vina lor ca sa ajunga bucati...degeaba sunteti asi daca pe strada circula si jockerii...

Ultima modificare efectuată de către mihaict la Vin Apr 04, 2008 5:07 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Educatie si informare moto Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum