Forumul Seawolves MC
Navigation :: seawolves.ro
Seawolves.ro :: FAQ :: Căutare :: Membri :: Grupuri :: Înregistrare :: Profil :: Mesaje private :: Autentificare

Seawolves Bikers Fest - Mamaia 2009
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Seawolves Bike Fest
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Moldoveanu
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 07/Feb/2008

MesajTrimis: Mar Mai 26, 2009 10:57 am 
Titlul subiectului:
Răspunde cu citat (quote)

bykerkess a scris:
Venim, venim de la Targoviste vreo 20 de motoare! Puneti bine niste loc ptr Valahi! Laughing hellooo

Gata shefu... consider it done! hellooo Very Happy

maimun
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 29/Iul/2008
Locație: Varna/Bulgaria

MesajTrimis: Mie Mai 27, 2009 6:52 pm 
Titlul subiectului:

Ehoooouuuu hellooo 2 days to party!!!!! drink2 ::band:: Very Happy
Are you ready????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 27, 2009 7:37 pm 
Titlul subiectului:

you monkey business...NE RAZBIRAM! Laughing of course buddy we're ready to party together! maimun baboon!!! Laughing Laughing
Sus
Cassian
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 12/Oct/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin Mai 29, 2009 11:14 am 
Titlul subiectului:

Stiti cumva pe la ce ora o sa inceapa concertele?Si cam cat o sa tina...unii au sugari acasa.... Smile Very Happy
Ridica-te,Gheorghe,Ridica-te,Ioane!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
alexson
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 29/Mai/2009

MesajTrimis: Vin Mai 29, 2009 1:19 pm 
Titlul subiectului: parada

Stie cineva macar cu aproximatie pe la ce ora incepe sambata parada moto? Cred ca ar fi utila informatia pentru cei care vor sa participe din Constanta...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Delta
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 21/Mar/2009

MesajTrimis: Vin Mai 29, 2009 1:45 pm 
Titlul subiectului:

Concertele vor incepe vineri 29.05.09 pe la ora 18:30 , iar parada moto sambata 30.05.09 la ora 12:00
Sus
alexson
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 29/Mai/2009

MesajTrimis: Vin Mai 29, 2009 1:47 pm 
Titlul subiectului:

E bine, multumesc.
Sus
simoon
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 30/Mai/2009

MesajTrimis: Sâm Mai 30, 2009 4:40 pm 
Titlul subiectului: Mamaia 2009

Cum sunt prima oara pe site zic mai intai "buna"
Ma adresez in special tie Milica intrucat esti membru seawolves, probabil esti printre organizatorii evenimentului din 29 - 31 mai in Tabara Turist iar raspunsul tau la intrebarea daca se poate intra la "bike fest" fara lucrul cel de pret al motociclistului a fost ceva de genul: intra oricine plateste 25 de lei intrarea.
Intrebarea mea ar fi daca acest raspuns reprezinta opinia ta personala sau esti in masura sa vorbesti pentru organizatori.
Daca este valabila ultima varianta, atunci cum explici comportamentul unuia dintre organizatori, daca e sa ne luam dupa legitimatie, care se ofera sa plateasca 5 lei de persoana pt simplul motiv ca se bucura ca acele persoane pleaca de la concert, si solicita si bratara?
Eu nu am motor, detin doar niste role pt care imi disput dreptul de a le utiliza in "trafic", sunt pentru comportamentul civilizat care ii permite oricarei persoane de a-si manifesta personalitatea si de a i se recunoaste si respecta acest drept de catre cei din jur si mai ales cred in libertate atat cat poate exista pt om. Toate acestea sunt motive suficiente pt mine de a ma intreba cum poate vorbi de civilizatie (cuvant folosit de un reprezentant al seawolves intr-un interviu acordat TV Neptun referitor la participantii in trafic) persoana care organizeaza un eveniment, iti ia bani pt intrare apoi iti da bani sa nu mai participi la un eveniment, cum poate vorbi de libertate si de dreptul de a fi prezent "in trafic" o persoana care apoi isi aroga dreptul de a spune altora unde pot fi si unde nu. Apoi care ar fi cea mai buna metoda de a-si face simtita prezenta bikerii daca nu prin a se face cunoscuti ca oameni, cu modul lor de viata, cu principiile lor etc., astfel incat sa nu mai fie luati drept nebuni cu tendinte de sinucidere, scandalagii de care lumea se fereste si carora nu ar trebui sa li se permita accesul in trafic.
Astazi doua persoane mi-au spus: "eu una nu as fi avut curajul sa ma duc la un astfel de eveniment. se stie ca unde sunt motociclisti iese scandal" si "de acum incolo nu voi mai avea nici o consideratie pentru motociclistii din trafic. nu-i voi mai lasa sa treaca daca depinde de mine".
Raspunsul meu a fost ca 3 ore cat am stat eu la concert ( pentru ca pt muzica buna venisem eu si aici nu am fost dezamagita ) nu am vazut nici un scandal. Masina nu am, asa ca iti scriu pt ca consider ca nu e ok ce s-a intamplat, nu-mi place sa-mi zica nimeni unde pot fi si unde nu, nu sunt de acord cu catalogarea oamenilor in masa si astept raspunsul tau ca sa-mi fac o parere.
Oricum ar fi daca considerati evenimentul exclusivist atunci in materialele voastre publicitare (afise, interviuri cu exceptia site-ului care m-a lamurit pana la raspunsul tau) ar trebui sa fiti mai clari, iar in cazul in care apare totusi un cascat sa i se spuna inainte de a plati biletul de intrare conditiile. S-ar rezolva totul mult mai elegant si civilizat pt toti cei implicati.
P.S. Mesaj privat nu am putut trimite.
Cu respect

Milica
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 08/Feb/2008

MesajTrimis: Dum Mai 31, 2009 5:31 pm 
Titlul subiectului:

In primul rand ma bucur ca ai participat la intrunirea noastra si sunt convins ca daca ai participat, stii ce inseamna muzica buna si buna dispozitie.
In al doilea rand, ar fi pentru prima data in viata cand aud ca cineva cere bani ca sa nu intri sau sa pleci de la un eveniment. La un eveniment de asemenea amploare, nevoia de a vinde bilete este stingenta, pentru ca organizarea lui depinde in foarte mare masura de biletele vandute. In acest caz, crede-ma ca nu ne permitem financiar, daca vrei, sa dam bani de la noi ca sa ne plece lumea.E aberant. Nu stiu cine ti-a zis treaba asta, dar cu siguranta nu cineva de la noi, sau daca ti-a zis-o a fost in siprit de gluma, in nici un caz serios. Gandeste-te ca ecusoane au avut si echipele tehnice si expozantii si artistii si personalul auxiliar, oameni cu care nu vorbesc si nu actioneaza in numele nostru.

In concluzie, sper ca te-ai simtit bine si daca vrei sa ne cunosti personal, te asteptam in fiecare vineri dupa ora 19.30 la barul Captain Cook din giratoriul de la Ciresica. O sa vezi ca suntem oameni cu diverse profesii ,cu simtul umorului, iubitori de motociclete si nu in ultimul rand, avem cei 7 ani de acasa.

Cu respect
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
dumistef
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 22/Apr/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Mai 31, 2009 8:12 pm 
Titlul subiectului:

Ma bucur ca am putut ajunge si anul acesta alaturi de prietenii mei din Seawolves si m-am distrat SUPER BINE. Bravo voua baieti, eu am fost foarte multumit de felul cum ati organizat intrunirea de anul acesta. Locatia a fost dea dreptul SUPERBA!!!! Felicitari si sa ne vedem cu bine si la urmatoarele intruniri din tara de anul acesta. Am petrecut super cu prietenii mei din Bulgaria care au venit in numar mai mare fata de anul trecut.
Sa imi ziceti un linck unde sa adaug si pozele care le-am facut la aceasta superba intrunire.
Asfalt uscat si sa ne vedem sanatosi!

mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mai 31, 2009 10:49 pm 
Titlul subiectului:

mai nea Dumi, imi pare nespus de rau ca nu am avut posibilitatea sa stau si eu la o bere cu luminatia ta. sincer? nici nu stiu daca ne-am zarit la ochi. oboseala si stresul si-au spus din nou cuvantul. esti un prieten adevarat si ITI MULTUMIM ENORM pentru asta! sper sa ne vedem curand pe la alte intruniri sau concerte rock prin tara. si inca ceva: miliarde de scuze pentru faptul ca nu am mai putut tine concursul cu etilotestul. am auzit ca ai dilit o frumoasa sticla cu rom ca sa iesi invingator la acest concurs. probleme de ordin organizatoric au facut ca acest concurs sa nu il mai putem prezenta. ehh, ne revansam noi pe tema asta.

MII SI MII DE MULTUMIRI TUTUROR PRIETENILOR CLUBULUI SEAWOLVES Constanta pentru prezenta, prietenie si suport , atat free rideri cat si cluburilor prezente la acest frumos eveniment !

RESPECT MAXIM ! hellooo
Sus
mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mai 31, 2009 11:45 pm 
Titlul subiectului:

Parada motoarelor, un regal al bikerilor
Luni, 1 Iunie 2009 | 0 vizualizari | 0 Comentarii »

Motoare turate, multa, chiar foarte multa bere si trupe rock au facut din zilele Seawolves Bikers Fest Mamaia un eveniment apreciat de toti participantii.
Printre motociclisti s-a aflat si ministrul Mediului, Nicolae Nemirschi.

Alaturi de iubitorii de motoare din toata tara s-a aflat si ministrul Mediului, Nicolae Nemirschi - cunoscut tuturor drept un impatimit al mersului pe doua roti. Seawolves Bikers Fest Constanta, Editia a IX-a, s-a desfasurat in perioada 29-31 mai, pe plaja din statiunea Mamaia, in campingul „Tabara Turist”, care s-a potrivit de minune cu temperamentul rebel al impatimitilor de motoare iar, prin amenajarea „dementiala”, dupa cum au descris-o participantii, a dat o pata de culoare evenimentului la care nu putea lipsi nici fostul viceprimar al municipiului Constanta, Nicolae Nemirschi. Practic, organizatorii au descris actiunea pe care au pregatit-o ca pe un week-end al distractiei, asa cum numai motociclistii stiu sa faca.

In ceea ce priveste programul stabilit, in cele trei zile ale festivalului de la Mamaia organizatorii, alaturi de sponsori renumiti, care si-au dat mana pentru eveniment, au pregatit concerte blues, country, rock, hard & heavy metal, concursuri specifice si inedite, printre care demn de remarcat a fost cel de premiere al celui mai… beat biker si a celei mai… matoale bikerite, striptease, focuri de artificii ori focuri de tabara. Mai mult decat atat, cei care au participat la petrecerea iubitorilor de motoare au putut degusta din hamsiile preparate chiar langa corturile amplasate in camping, dar si din gulasul gatit la pirostrii. Si, pe langa toate acestea, „detaliul“ care a asigurat reusita petrecerii a fost… berea la butoi, care a dat cu adevarat startul la distractie!

Ministrul Nemirschi, cap de coloana la parada bikerilor fara… culoare politica

Daca in prima zi a festivalului motociclistii nu s-au prea vazut, sambata nu a mai existat nici o indoiala a prezentei lor pe litoral, peste 300 de motoare putand fi admirate pe principalele bulevarde ale municipiului, precum si in statiunea Mamaia - cu destinatie campingul „Tabara Turist”, situat la iesirea din statiune, spre Navodari. Alaturi de motociclisti s-a aflat si ministrul Mediului, care a catalogat parada ca fiind „superba”. „Am facut parada in statiunea Mamaia si in Constanta, in oras, la care au participat vreo 300 de motociclete. A fost superb!”, a declarat, la finalul traseului, Nicolae Nemirschi, care a venit cu completari, explicand ca ar trebui ca directorul Administratiei Nationale de Meteorologie sa primeasca un premiu pentru vremea frumoasa. De asemenea, fostul viceprimar al Constantei a subliniat ca intalnirea cu motociclistii a fost una in care nu a contat culoarea politica… „Daca va uitati la motoarele astea, vedeti ca sunt si rosii, si portocalii, si galbene, si verzi, si cred ca asta este un semnal prin care intelegem ca la Constanta nu exista nici un fel de problema. Sunt cu prietenii mei, indiferent de simpatiile lor politice, si asta conteaza cel mai mult”, a conchis Nemirschi.

Fara bere… nu-i placere!

Nici un comentariu in plus, mai ales ca sunt atatia cunoscatori ai senzatiei care nu are cum sa fie transpusa in cuvinte. Distractia, cu bere ori alte bauturi pe care motociclistii le-au procurat din diverse locuri, a inceput cu concertele rock. Petrecerea a fost speciala, majoritatea participantilor asteptand concertul Cargo, doar ca melodia „Daca ploaia s-ar opri” a fost fredonata cu mult inainte ca acestia sa-si faca aparitia pe scena amplasata pe plaja din statiune… Motivul? Ploaia torentiala, care a durat aproximativ o ora, i-a facut pe multi dintre iubitorii rock-ului sa se indrepte spre alte locatii.

De asemenea, toti cei care treceau linia de acces in tabara motociclistilor primeau, la achitarea biletului de intrare in valoare de 25 de lei, valabil in toate cele trei zile ale festivalului, un… prezervativ. Altfel spus, accesul la corturile din camping nu a mai putut fi ingradit de nimeni pentru nimic, totul, in deplina… siguranta!

Mihaela Tirpan
Sus
sabyn
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 09/Feb/2008

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 12:22 am 
Titlul subiectului:

Poze am pus deocamdata aici http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=371416&pid=1917481&st=0&#entry1917481

Ar fi bine sa le puna si Cezar. Sa vada lumea ce frumos a fost.
O sa pun si pe site-ul nostru cu ajutorul lui Moldoveanu.
Filmarile si alte poze ce nu au aparut pe motociclism.ro vor aparea numai aici.

Mihai, poate editam un dvd cu un slide-show intercalat cu filmari, toate pe o muzica buna. Pe langa amintire, acest dvd ar putea constitui si un material de prezentare pentru urmatoarele evenimente organizate de SEAWOLVES.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mihaict
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locație: ograda lu maza

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 7:30 am 
Titlul subiectului:

no problem. Chiar vreau sa fac asta, dar trebuie materialul brut.
Sus
mihaict
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 7:46 am 
Titlul subiectului:

http://www.cugetliber.ro/1243803600/articol/41322/festivalul-seawolves-bikers-ajuns-la-final/#Scene_1
Sus
mihaict
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 7:53 am 
Titlul subiectului:

http://www.realitatea.net/ministrul-mediului-a-uitat-de-masinile-hibrid-si-s-a-urcat-pe-doua-roti-la-parada-motoarelor_527987.html
Sus
BonesOldNews
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 04/Mai/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 4:33 pm 
Titlul subiectului:

am pus link și la "POZE", da pun și aici, ca un spammer nenorocit ce mă aflu Very Happy

na!
http://picasaweb.google.com/enache.alexandru/SeawolvesBikerFest?feat=directlink

andrei
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 28/Aug/2008

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 7:25 pm 
Titlul subiectului:

Felicitari tuturor celor care au muncit si au reusit sa puna pe picioare un asa eveniment. Ma bucur ca am putut sa va ajut si eu.
Sus
mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 9:12 pm 
Titlul subiectului:

RESPECTELE NOASTRE TUTUROR FRATILOR SI PRIETENILOR NOSTRI ! THAT WAS REALLY REALLY GREAT ! ...CAUSE OF YOU GUYS , OF COURSE !
Sus
Milica
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 9:16 pm 
Titlul subiectului:

andrei a scris:
Felicitari tuturor celor care au muncit si au reusit sa puna pe picioare un asa eveniment. Ma bucur ca am putut sa va ajut si eu.

Noi iti multumim Andrei pt tot. Respectele noastre !
Sus
simoon
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 30/Mai/2009

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 9:22 pm 
Titlul subiectului:

Am inteles ideea cu purtatul ecusoanelor, cat despre spiritul de gluma, daca prin asta nu se intelege sa faci vant cuiva din avion doar ca sa-l scapi de teama de a sari, aia nu a fost gluma. Oricum cu cei 10 lei am avut de 50 g de vodka si ceva suc pentru a doua seara cand ne-am simtit foarte bine desi a plouat.
Multumesc de invitatie dar nu vreau sa deranjez. Abia pot sa disting "capul de coada" motocicletei dar promit sa vin sa ascult muzica la urmatorul eveniment. Cat despre cei 7 ani, nu ma indoiam altfel nu m-as fi chinuit sa scriu un mesaj atat de lung Very Happy Astfalt uscat!

Milica
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 9:53 pm 
Titlul subiectului:

simoon a scris:
Am inteles ideea cu purtatul ecusoanelor, cat despre spiritul de gluma, daca prin asta nu se intelege sa faci vant cuiva din avion doar ca sa-l scapi de teama de a sari, aia nu a fost gluma. Oricum cu cei 10 lei am avut de 50 g de vodka si ceva suc pentru a doua seara cand ne-am simtit foarte bine desi a plouat.
Multumesc de invitatie dar nu vreau sa deranjez. Abia pot sa disting "capul de coada" motocicletei dar promit sa vin sa ascult muzica la urmatorul eveniment. Cat despre cei 7 ani, nu ma indoiam altfel nu m-as fi chinuit sa scriu un mesaj atat de lung Very Happy Astfalt uscat!

Pai nu ai treaba cu motocicletele, dar vad ca avem altele in comun. Deci,daca iti place rock-ul de buna calitate si berea,te asteptam vineri, pt ca la Captain Cook vinerea e seara noastra si evident ca e ....rock. Ce mai astepti?
Sus
bykerkess
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 26/Mai/2009
Locație: valah-targoviste -bucuresti

MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 9:53 am 
Titlul subiectului:

LUPILOR NOUA NE-A PLACUT FOARTE MULT,NE-AM SIMTIT EXTRAORDINAR DE BINE,NU NE-A DERANJAT DELOC NICI PLOAIA DE SAMBATA NICI CEA DE PE DRUM NICI PRETURILE LA MANCARE,NICI FAPTUL CA AM DAT 15 LEI PE O SUTA DE VOTCA,IN CAMPING-PROST E ALA CARE DA NU ALA CARE CERE-AM DESCOPERIT APOI MAGAZINUL UNDE M-AM ALIMENTATA CU DE TOATE-LA MULTE MAI MARI SI MAI FRUMOASE VA DORIM!
UN SINGUR LUCRU NU INTELEG Very HappyE CE MAMA NAIBII NU VA SUSTINETI PUNCTUL DE VEDERE PE MOTOCICLISM .RO UNDE SUNT CATIVA MANELISTI CARE ARUNCA CU LATURI IN EVENIMENTUL VOSTRU?
HAI SA TRAIM!
VALAHII VA SALUTA!

lope
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 09/Oct/2008

MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 1:03 pm 
Titlul subiectului:

Bravo baieti, a fost un weekend excelent in care m-am simtit ca acasa datorita voua si a atmosferei create de voi.
Asteptam cu nerabdare urmatoarea intalnire si la mai mare.

RESPECT DIN PARTEA ACADEMIEI
Sus
mendoza
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 4:32 pm 
Titlul subiectului:

multumim foarte frumos pentru aprecieri, pentru suportul vostru si pentru faptul ca ne-ati ales pe noi in acest ultim weekend pentru a va petrece si cheltui banutii la malul marii. nu stiu cat de bune gazde am fost ( am fost tot timpul in viteza ) si stim ca au fost si scapari care s-au datorat mai mult sau mai putin noua, insa am facut tot cat si ce am putut sa ridicam stacheta fata de anul trecut. SUNTETI MISTO SI VA MULTUMIM TARE !

RESPECT !

m e n d o z a
Sus
Moldoveanu
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 07/Feb/2008

MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 9:36 pm 
Titlul subiectului:

bykerkess a scris:
LUPILOR NOUA NE-A PLACUT FOARTE MULT,NE-AM SIMTIT EXTRAORDINAR DE BINE,NU NE-A DERANJAT DELOC NICI PLOAIA DE SAMBATA NICI CEA DE PE DRUM NICI PRETURILE LA MANCARE,NICI FAPTUL CA AM DAT 15 LEI PE O SUTA DE VOTCA,IN CAMPING-PROST E ALA CARE DA NU ALA CARE CERE-AM DESCOPERIT APOI MAGAZINUL UNDE M-AM ALIMENTATA CU DE TOATE-LA MULTE MAI MARI SI MAI FRUMOASE VA DORIM!
UN SINGUR LUCRU NU INTELEG Very HappyE CE MAMA NAIBII NU VA SUSTINETI PUNCTUL DE VEDERE PE MOTOCICLISM .RO UNDE SUNT CATIVA MANELISTI CARE ARUNCA CU LATURI IN EVENIMENTUL VOSTRU?
HAI SA TRAIM!
VALAHII VA SALUTA!

loool Kesule... nu am descoperit inca cum sa le'o zicem frumos!
Salutari!

plummer
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 15/Iun/2009
Locație: UK

MesajTrimis: Lun Iun 15, 2009 2:35 pm 
Titlul subiectului:

Nu pot sa nu "adaug" si eu ceva impresii la tot ce s`a povestit si intamplat la acest eveniment deosebit din Mamaia.
Oameni buni felicitarile mele , sunt mai nou intr`ale ridingului in gasca dar descopar din ce in ce mai mult viata de pe doua roti , iar voi aveti meritul de a`mi fi aratat (prin Seawolves Bikers Fest) prima impresie a acestui fenomen. M`am simtit extraordinar si sper sa va dea Dumnezeu cat mai multa putere de munca si de distractie , si nu in ultimul rand putere financiara pt a mai organiza astfel de evenimente .
Toate bune si asfalt uscat Cool

Milica
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Mie Iun 24, 2009 8:52 am 
Titlul subiectului:

Speciala pentru burtosi, se stieee : http://www.youtube.com/watch?v=IoesIw6hmAE
Sus
mihaict
Seawolf
Seawolf

MesajTrimis: Mie Iun 24, 2009 9:17 am 
Titlul subiectului:

bravo Moldo!! fa-l si pe asta downloadable!!!
Sus
sabyn
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 09/Feb/2008

MesajTrimis: Mie Iun 24, 2009 5:44 pm 
Titlul subiectului:

Mihai, ai toate filmuletele, inclusiv acesta pe DVD-ul ce ti l-am dat.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Seawolves Bike Fest Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum