Forumul Seawolves MC
Navigation :: seawolves.ro
Seawolves.ro :: FAQ :: Căutare :: Membri :: Grupuri :: Înregistrare :: Profil :: Mesaje private :: Autentificare

Are cineva ceva micut de incepatori ? preferabil sport

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Motoare
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CleoBoy
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 22/Ian/2010
Locație: Navodari

MesajTrimis: Vin Ian 22, 2010 11:06 pm 
Titlul subiectului: Are cineva ceva micut de incepatori ? preferabil sport
Răspunde cu citat (quote)

Salut all ... de curand am dat si eu de permis pentru A ( sala deocamdata .. urmeaza traseu la inceputu lui martie ) si tot caut ceva micut pentru incepatori insa greu nene Sad ... cam toate sar de 600 cmc , aveti ceva micut ? sau niste sfaturi pentru mine ? ( eu consider ca ceva de 250 cmc ar fi ideal )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cassian
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 12/Oct/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 3:29 pm 
Titlul subiectului:

Daca esti interesat am un Honda Transalp de vanzare.Nu e mic neaparat,dar este un motor foarte bun de incepator.L-am pus si pe site,la motoare de vanzare.
Ridica-te,Gheorghe,Ridica-te,Ioane!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
CleoBoy
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 3:33 pm 
Titlul subiectului:

mersi de oferta insa depaseste bugetu meu si nu e chiar ce-mi doresc .... spor la vanzare

Apelez la cei cu experienta .... ce ziceti un Kawasaki Zzr 400d merge pentru un incepator ? am gasit unul dragut din 92 cu 1400 Euro
Sus
plummer
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 15/Iun/2009
Locație: UK

MesajTrimis: Dum Ian 24, 2010 11:38 pm 
Titlul subiectului:

Baga un ochi aici Very Happy
Mi`ar fi placut transalpul de 600cc daca aveam cash ... e super motorul.

Succes

CleoBoy
Club fan
Club fan

MesajTrimis: Dum Ian 24, 2010 11:54 pm 
Titlul subiectului:

nu prea cred ca e chiar micutz si de incepator Laughing insa destul de fain motorul ... si ca bani nu prea ma incadrez ( deocamdata ) am doar 44 mil ... luni ( maine ) urmeaza sa primesc o parte din salariu ... sper sa-mi bage prima mare loool) .......... ms de oferta , am sa ma gandesc la ea , will contact you
Sus
silver
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 02/Apr/2008

MesajTrimis: Sâm Feb 06, 2010 9:17 am 
Titlul subiectului:

CleoBoy a scris:
nu prea cred ca e chiar micutz si de incepator Laughing insa destul de fain motorul ... si ca bani nu prea ma incadrez ( deocamdata ) am doar 44 mil ... luni ( maine ) urmeaza sa primesc o parte din salariu ... sper sa-mi bage prima mare loool) .......... ms de oferta , am sa ma gandesc la ea , will contact you

Salut,Vali Radulescu ma numesc,am un Kawasaki EL 250 din 1995 de vinzare.Daca te intereseaza modelul,da-mi un semn.Putem vorbi si la tel. insa prin nevasta-mea pt. ca am fost operat de curind si vorbesc greu.Tel:0746017410
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Nato
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 15/Iul/2009

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2010 1:01 pm 
Titlul subiectului:

Dupa ce iei examenul, incearca motorul lui Vali. E ceva intre un cruiser si o sportiva. Are aspect de cruiser cu o pozitie vericala in sea, foarte comfortabil si are motor de vitezana. In jur de 30 de cai. Eu am Shadow de 600 si are 40 de cai deci intelegi ca motorul e mai mic dar vanos la capacitatea si consumul lui. E foarte usor de manevrat si de calarit.
P.S. Multa sanatate Vali!

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
FilthyAnimal
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 30/Dec/2008

MesajTrimis: Lun Feb 08, 2010 5:54 pm 
Titlul subiectului: Re: Are cineva ceva micut de incepatori ? preferabil sport

CleoBoy a scris:
Salut all ... de curand am dat si eu de permis pentru A ( sala deocamdata .. urmeaza traseu la inceputu lui martie ) si tot caut ceva micut pentru incepatori insa greu nene Sad ... cam toate sar de 600 cmc , aveti ceva micut ? sau niste sfaturi pentru mine ? ( eu consider ca ceva de 250 cmc ar fi ideal )

Am un suzuki gs500 la 1100E. Vezi ca am anuntul si pe forumul asta la sectiunea vanzari, daca te intereseaza da-mi un semn. Noroc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Motoare Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Puteți descărca fișiere în acest forum