Forumul Seawolves MC
Navigation :: seawolves.ro
Seawolves.ro :: FAQ :: Căutare :: Membri :: Grupuri :: Înregistrare :: Profil :: Mesaje private :: Autentificare

caut mecanic care are timp si de mine

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Service moto si alte probleme legate de motor
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sorinm
Newbie
Newbie

Data înscrierii: 26/Feb/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Sâm Apr 05, 2008 11:07 am 
Titlul subiectului: caut mecanic care are timp si de mine
Răspunde cu citat (quote)

salut

tot ma roade problema mea la viteza I, aceea ca imi sare si intra inapoi si iar sare si intra inapoi .... Disperat

Asa ca, am pus picioru` in prag si in loc s-o dau, caut un mecanic care este disponibil sa dea motorul jos si sa identifice sursa problemei in vederea remedierii ei. Pe cine am contactat a zis ca ba nu are timp ba nu se baga in lucrari de asa amploare.

Recomandati-mi si mie pe cineva care are timp si competenta sa rezolve eventualele probleme. As mai vrea sa schimb si segmentii si cuzinetii daca se va constata uzura mare la ei.

Multumesc anticipat

Sorin 0721463444
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
cotizatie
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 07/Feb/2008

MesajTrimis: Sâm Apr 05, 2008 4:29 pm 
Titlul subiectului: Re: caut mecanic care are timp si de mine

vb cu rat sau mecanicu' lu' peshte
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
CleoBoy
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 22/Ian/2010
Locație: Navodari

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 5:24 pm 
Titlul subiectului:

din cate am citit eu pe site Rat / Mecanicu` lu ` peste ar fi mecanici ... in curand am de gand sa cumpar o motocicleta .. rugamintea mea ar fi pentru ei dar daca nu se poate ...

- daca are cineva cunostinte cat de cat ( eu sunt zero barat ) si are timp etc . ... cand ma duc sa vad motorul respectiv sa ma acompanieze sa arunce un ochi pe ici pe colo .... evident dau un bax / lada de bere sau contra cost .

- a doua chestie ar fi ..... remorcuta are careva ? s-o aduc acasa .. in cazul in care nu gasesc inca un sofer ca sa vina cu masina sau cu motorul pana la mine ( tin sa precizez ca stau in navodari cam pe langa biserica din centru ).

Vin cu masina in CT sau de unde e ... il aduc inapoi nu e asta problem .
Sus
Milica
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 08/Feb/2008

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 7:31 pm 
Titlul subiectului:

CleoBoy a scris:
din cate am citit eu pe site Rat / Mecanicu` lu ` peste ar fi mecanici ... in curand am de gand sa cumpar o motocicleta .. rugamintea mea ar fi pentru ei dar daca nu se poate ...

- daca are cineva cunostinte cat de cat ( eu sunt zero barat ) si are timp etc . ... cand ma duc sa vad motorul respectiv sa ma acompanieze sa arunce un ochi pe ici pe colo .... evident dau un bax / lada de bere sau contra cost .

- a doua chestie ar fi ..... remorcuta are careva ? s-o aduc acasa .. in cazul in care nu gasesc inca un sofer ca sa vina cu masina sau cu motorul pana la mine ( tin sa precizez ca stau in navodari cam pe langa biserica din centru ).

Vin cu masina in CT sau de unde e ... il aduc inapoi nu e asta problem .

Rat si Mecanicul lu' peste sunt una si aceeasi persoana. Un mecanic pe care-l recomand oricand
Sus
Moldoveanu
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 07/Feb/2008

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 7:41 pm 
Titlul subiectului:

Milica a scris:

Rat si Mecanicul lu' peste sunt una si aceeasi persoana. Un mecanic pe care-l recomand oricand

Rat e Andrei... mecanicu' lu peshte e Mishu Very Happy... e doi... kiar de's fratelos

Milica
Seawolf
Seawolf

Data înscrierii: 08/Feb/2008

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 7:58 pm 
Titlul subiectului:

Corect domn' sergent
Sus
buster
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 20/Feb/2008

MesajTrimis: Vin Mar 19, 2010 10:03 pm 
Titlul subiectului:

Nasol..... miros a probleme generate de uilii....... iar treaba legata de cuzineti e grele...... ca e culori multe acolo si trebuie documentatie de reprezentanta...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Corneliu
Club fan
Club fan

Data înscrierii: 03/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Apr 15, 2010 7:49 pm 
Titlul subiectului:

Recomand pe Mishu - mecanicu lu' peste - am fost astazi la el si mi-a schimbat ambreiajul la Steed-ul meu. A lucrat foarte bine, atent si curat. Sunt multumit de rezultat. Piesele le-am luat de la Adi aka Buster (ex. Honda) si s-au potrivit perfect.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului seawolves.ro -> Service moto si alte probleme legate de motor Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Puteți descărca fișiere în acest forum